FAQ

Často kladené otázky k zapůjčení vozů

Auto od Autopůjčovny Bohemian Vans si může půjčit jakákoliv fyzická nebo právnická osoba.

Nájemce musí dovršit věk 21 let a být držitelem řidičského oprávnění skupiny B po dobu nejméně 3 let.

Vůz bude pronajat po předložení dvou dokladů totožnosti nájemce (občanský průkaz a řidičský průkaz).

Vůz smí řídit pouze nájemce a osoby uvedené ve smlouvě o nájmu jako další řidiči (splňující stejná kritéria jako nájemce).

Je zakázáno ve voze kouřit a jakkoli jej upravovat (polepováním, demontáží částí apod.).

Součástí pronájmu je vybrané vozidlo, které zcela splňuje technické a zákonné normy provozu na dopravní komunikaci. Kompletní pojíštění vozů v ČR a v rámci evropské unie, záruka mobility v rámci EU, předplacená non-stop asistenční podpora od pojišťovny, garanční servisy dle potřeby a dálniční známka pro ČR, rychlá WIFI a autochladnička. Kdybychom to měli shrnout, tak Vaší starostí bude jenom tankovat vozidlo a dolévat vodu do ostřikovačů.

 

Obytnou verzi až pro 3 osoby nabízí jakákoliv dodávka  v našem vozovém parku. Součástí je samozřejmě pohodlná postel s ložním prádlem (polštáře, peřiny, povlečení). Plynový vařič a 2 venkovní campingové židle. Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru.

Vozidlo můžete objednat telefonicky na čísle: +420 792 323 895, emailově na: contact@bohemianvans.com nebo přes rezervační formulář na webu autopůjčovny Bohemian Vans, který je u každého profilu vozu.

Ano. Vozidla můžeme předat/převzetí i mimo pracovní dobu a to i ve statní svátek. Jedná se o příplatkovou službu a ceny jsou za přistavení/vyzvednutí v mimopracovní dobu domlouvány individuálně podle délky pujčení a vzájemné domluvy. Jinými slovy řečeno – vždy se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc.

, FAQ, Bohemian Vans

Platby

, FAQ, Bohemian Vans

Vratná kauce je stanovena na 15 000,-Kč.

Kauce neboli vratná záloha slouží pro případ, kdy byste náhodou poničili interiér a pro případy na které se pojištění nevztahuje. Více informací najdete sekci Podmínky Pronájmu.

Nájemné a vratnou kauci lze platit hotově (CZK, EUR), nebo bankovním převodem ( částka musí být připsána na našem účtu před uskutečněním pronájmu.) Kauce Vám bude vrácená stejným způsobem, jakým jste jí uhradili. V případě placení hotově se kauce vrací ihned při vrácení vozu ve stejné měně v jaké se hradila.

Ano. Naše vozidla můžete používat v rámci evropské unie (včetně Švýcarska)s výjimkou Rumunska a Bulharska. S vozidly se striktně nesmí jet mimo Evropskou unii. Podmínky jsou stejné jako při běžném pronájmu, jenom v případě cesty do zahraničí se vždy počítá s limitem 300 km/ den. Nad limit za 3  bez DPH/km.

Autopůjčovna Bohemian Vans na rozdíl od konkurence počítá pronájem jako 24 hodinovku. Tzn. v případě, že si vozidlo půjčíte ve středu ve 12 hodin, tak den se Vám bude počítat do čtvrtka do 12 hodin. S tím, že tolerance na navrácení je 1 hodina. Měsíční pronájem se počítá od kalendářního dne pronájmu do dalšího měsíce stejného kalendářního dne pronájmu bez ohledu na to, zda měsíc má 28 nebo 31 dnů. Tzn. v případě, kdy si půjčíte vozidlo 5. srpna ve 12 hodin, tak výročí smlouvy u měsíčního pronájmu bude 5. září, 12:00.